Nasze gospodarstwo od samego początku nastawione jest na produkcję wysokiej jakości pieczarek, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów europejskich. Cały proces technologiczny jest nadzorowany i monitorowany przez system komputerowy.


Wszystkie normy, które wprowadziła nasza firma, gwarantują wysoką jakość naszych produktów, a tym samym zadowolenie Klienta. Posiadamy certyfikaty: HACCP i Eurepgap.

Nasze obiekty są w pełni klimatyzowane, co sprawia, że warunki uprawowe są pod pełną kontrolą. Zmechanizowaliśmy wszystkie procesy produkcyjne. Nowocześnie wyposażone komory uprawowe umożliwiają produkcję oraz regularne dostawy przez cały rok.


W przetwórstwie wprowadziliśmy zintegrowany system produkcji, który umożliwia monitorowanie surowców już w fazie uprawy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów w przetwórni. Nasze procedury, w szczególności system zarządzania jakością, zapewniają całkowite bezpieczeństwo i kontrolę pochodzenia naszych produktów.


Polityka Jakości w naszej firmie rozumiana jest jako zespół działań Kierownictwa i Personelu na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu gotowego produktu zmierzających do zaspokojenia potrzeb naszych odbiorców. Pragniemy, by nasi Klienci mieli pewność, że kupują produkt zdrowy, smaczny i świeży.

Celem naszej firmy jest przede wszystkim:
spełnianie oczekiwań Klientów poprzez utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych produktów.

   
  © Myszkowiec 2008 created by nethouse